Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Liečivá tantra masérka v Nitre

NEEYA atraktívna nová masérka v Nitre a Trnave

 

Jej meno NEEYA  je nezvyčajné, presne také ako ona samotná.Neeya je krásna žena milujúca svoje poslanie masérky, temperamentná s láskyplnými dotykmi, užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom,  a vďakou. Každý deň je pre ňu nová výzva a šanca prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným aj to prostredníctvom kúzla dotyku.

NEEYA je profesionálna masérka a certifikovaná terapeutka TACHYON WHOLISTIC WELLNESS. Ponúka vo svojom programe UNIKÁTNU kombináciu masáží na vysokej úrovni pre nádherný uvoľňujúci relax,  ale aj zmyselný zážitok.

Spája krásu a hĺbku Tantry s liečivou Kryštálovou Terapiou a Senzuálnou Masážou. Každá masáž je jedinečná a originálna v závislosti od klienta, no každá z nich je posilnená energiou kryštálov a to pasívne ako harmonizátor, alebo aktívne pri masáži. Doprajte si pozornosť a nechajte sa rozmaznávať dotykmi, vôňou a príjemnou hudbou, nechajte sa objať energiou jej užasných hravých dotykov v spojení s kryštáľmi.

Čo pre NEEYU znamená dotyk?

Dotýkať sa znamená dostať dôveru, odovzdať ju a nadviazať intímnu komunikáciu. Naučte se dotýkať seba a dáte si veľký dar. Naučte sa dotýkať druhých a dáte veľký dar im.

Dotyky majú v sebe obrovskú silu, dokážu vás na jednej strane upokojiť, zrelaxovať, vytvoriť pocit bezpečia. Na tej druhej vedia prebudiť neskutočnú vášeň, vzrušenie,  a zdravú sexuálnu túžbu po prepojení

Mnoho z nás dotyk chápe ako bežnú súčasť každého intímneho vzťahu, ktorá je ľuďom, prirodzená a nevyžaduje si špeciálnu pozornosť. Mali by ste však vedieť, že vedomé dotyky predstavujú spôsob, ako v sebe objaviť (možno práve vám) skryté túžby a vášeň, a prebudiť v sebe zdravú sexuálnu energiu. Ja som ten správny dotyk pre telo aj dušu našla práve prostredníctvom úžasnej tantra masáže. Pretože tantra je umenie milovať. Milovať seba, iných, celý svet.

Dovoľte mi dať vám môj veľký dar a dotknúť sa vás,  a ja si vašu dôveru budem vážiť.

S láskou k Vám 

Vaša NEEYA!

Na HomePage: 
áno