Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Liečivá tantra masérka v Nitre

 

Jej meno  je nezvyčajné, presne také ako ona samotná.Je krásna žena milujúca svoje poslanie masérky, temperamentná s láskyplnými dotykmi, užívajúca si život a okamihy ktoré prináša s radosťou, úsmevom,  a vďakou. Každý deň je pre ňu nová výzva a šanca prežiť ho naplno, vedome a s láskou voči sebe aj iným aj to prostredníctvom kúzla dotyku.

 Ponúka vo svojom programe UNIKÁTNU kombináciu tantra a erotických masáží na vysokej úrovni pre nádherný uvoľňujúci relax,  ale aj zmyselný zážitok.

Spája krásu a hĺbku Tantry s liečivou Terapiou a erotickou masážou. Každá masáž je jedinečná a originálna v závislosti od klienta.

Čo znamená dotyk?

Dotýkať sa znamená dostať dôveru, odovzdať ju a nadviazať intímnu komunikáciu. Naučte se dotýkať seba a dáte si veľký dar. Naučte sa dotýkať druhých a dáte veľký dar im.

Dotyky majú v sebe obrovskú silu, dokážu vás na jednej strane upokojiť, zrelaxovať, vytvoriť pocit bezpečia. Na tej druhej vedia prebudiť neskutočnú vášeň, vzrušenie,  a zdravú sexuálnu túžbu po prepojení

Mnoho z nás dotyk chápe ako bežnú súčasť každého intímneho vzťahu, ktorá je ľuďom, prirodzená a nevyžaduje si špeciálnu pozornosť. Mali by ste však vedieť, že vedomé dotyky predstavujú spôsob, ako v sebe objaviť (možno práve vám) skryté túžby a vášeň, a prebudiť v sebe zdravú sexuálnu energiu. tTen správny dotyk pre telo aj dušu najdete práve prostredníctvom úžasnej tantra masáže. Pretože tantra je umenie milovať. Milovať seba, iných...

 

 

Na HomePage: 
áno