Masáž prostaty pre kráľov

Tantra masáž prostaty

Pripravili sme pre vás špeciálny a veľmi oblúbený program, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou tantrických a erotických masáži.

Masáž prostaty si možete zvoliť s ktoroukoľvek ponukou našich masáži( 3V1, NURU, VZAJOMNÁ, LAP DANCE, MYDLOVÁ, 4 RUČNA MASÁŽ) a taktiež trvanie masáže si možete navoliť vo vami zvolenej dľžke.

Chcete zažiť neuveriteľné silné vyvrcholenie?Tak presne pre Vás sme pripravili spojenie erotickej masáže s masážou prostaty. Masáž prostaty je najsilnejším erotickým zažitkom .

Masérka začína masážou podľa vami zvoleného programu. Už počas masáže celého tela postupne pridáva dotyky a dráždi vašu hrádzu aj v polohe, kedy ste ešte na brušku. Po vašom otočení na chrbát sa masérka zameriava na vaše intimné partie. Postupne prechádza z masáže vnútornych stehien k masáži penisu a zároveň k masáži hrádze, ktorá stimuluje prostatu z vonkajšej strany. Už v  tejto časti budete vo výtržení z veľmi silného vzrušenia.

Naša masérka ale samozrejme pokračuje ďalej a začína masáž okolia vášho análneho otvoru, postupne pomaličky  vniká prstom dnu a bude prostatu stimulovať z vnútra. Prežijete naozaj silné vyvrcholenie.

Cena: Masáž penisu a prostaty 30 min./100,-

           Tantra + Nuru + Masáž Prostaty 50 min/120,-
 

Máte záujem o naše sluzby