Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Najlepšia Tantra masáž NITRA

Tantra masáž Nitra

Tantra štúdio v Nitre neustále napreduje a rozvíja sa aj vďaka našim skvelým masérkam, ktoré ponúkajú mužom, ženám a párom tantrické masáže ,  ale aj terapie , či lekcie. Tantra ladies v Nitre sú certifikované špecialistky, ktoré sú na profesionálnej úrovni,práca je ich koníčkom, preto u nich nájdete precítenú zmyselnú masáž s happy endom. Radi u seba Privítajú všetkých otvorených ľudí, ktorí chcú zažiť omladzujúcu a liečebnú silu láskyplného, zmyselného dotyku a vedomej energetickej práce.
Tantrická masáž spája krásny rituál, rôzne masážne techniky s prvkami tao štýlu, ktoré prebúdzajú vo Vás sexuálnu energiu a rozširujú ju po celom tele.V tejto kombinácii môžete zažiť veľmi hlboký relax, zároveň krásny a dlhotrvajúci orgazmus. Samozrejme tantra masáž má blahodárny hojivý účinok na fyzickú a emocionálnu úroveň.
Boli ste už niekedy na „tantra masáži“  a nesplnilo to Vaše očakávania? Odchádzali ste sklamaný!? Vstupili ste do dverí a pochopili ste, že vlastne na Tantre sa vôbec nenachadzate? U nás  v Nitre sa o Vás postaraju naozaj priťažlivé a skvelé masérky, ku ktorým sa radi budete vracať.
Najlepšiu Tantra masaž v Nitre je veľmi jednoduché nájsť, stačí sa iba objednať na čísle 0948256687 a naša masérka si s Vami rada dohodne pre Vas vyhovujúci termín.
Srdečné Vás pozývame
                                 Vaše Tantra masérky Nitra
                                       TARA a NEEYA

Na HomePage: 
áno