Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Tantra štúdio TRNAVA už úspešne OTVORENÉ !!!

Tantra masáž Trnava

Máte radi luxusnú tantricku masáž, kde Vás očarí naša prirodzene krásna a vždy usmiata slečna z exotickými koreňmi Tantra Lady Lea.? Tak potom nevahajte a navštívte ju už čoskoro v je novom priestore zmyselných tantra masáži v Trnave.

Jedinečnosť, dokonaloť a spontánnosť našich tantra masérok nás dostávajú na popredné pozície a radia nás medzi tie najlepšie hodnotené štúdia na Slovensku a s veľkou obľubou nás navštevujú spokojní zákazníci. Každá naša masérka má svoj vlastný priestor, v ktorom nerušene možete relaxovať a preživať pôžitok umenia tantra masáži.

Máme radi kvalitu a nie kvantitu! To znamená, že zakladáme si predovšetkým na diskretnosti a v našich priestoroch mate vyhradené súkromie počas celej doby masáže! Nikdy sa nestretnete s inou osobou, iba so svojou maserkou! Toto je veľmi dôležité, pretože v konkurenčných salonoch, či štúdiach sa bežne stava, že v priestoroch sú dalšie maserky, ci osoby, ktoré celý dojem a pocit sukromia narušujú! U nás na dohodnutý termin Vas vždy bude čakať iba Vaša maserka, ktorú ste si predom zvolili! Každa jedna masérka ma svoje prezentačné fotografie realne a autentické, ničím neskreslené, pretože dbáme na prirodzenosť a originalitu!!!

 

Na HomePage: 
áno