Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Hľadáme tantra maséra

Niečo o tantrickej masáži pre GAY mužov  :

Ak ste ešte o erotickej gay masáži  nepočuli, tak Vám radi o tom niečo prezradíme.  

Gay erotická masáž v Bratislave je tu pre všetkých, ktorí vyhľadávajú si užiť skvelý erotický deň. Táto masáž  je vhodná pre tých, ktorí hľadávajú laskyplný a vzrušujúci dotyk iného muža, pretože dotyk ženy im nič nehovorí.

Aký je priebeh Gay masáže?

Erotická masáž začína samozrejme dohovorom s našou telefonistkou, ktorá Vám rada povie voľný termín k tantra masérovi.

Prídete k nám v daný moment a Váš Gay masér na Vás už bude čakať.V celom priestore budete IBA VY A ON!

Ukáže Vám kde si budete môcť dať sprchu.Samozrejme aj spoločnu:).

Po sprche se presunete do masážnej izby, kde  nasleduje tantrický rituál za počuvania orientálnej hudby a v prítmí sviečok.Následne si vás masér uloží na bruško  a začína erotícká a tantra masáž.

Hľadenie, klzanie sa telo na telo či kombinácia masážnych techník po celom vašom tele.Budete citiť jeho ruky uplne všade, jeho telo bude sa chvieť a klzať sa po Vas pre Vaše úplne uvolnenie a vzrušenie... 

Potom si Vás masér otočí a predvedie masážne techniky aj zpredu. . Hľadenie, draždenie bradaviek, bruška, intimnej partii. 

To najlepšie predsa nakoniec. Pomala masáž penisu, striedanie rôznych techník Vás doslova podmania a Vy si uživate dlhotrvajúci orgazmus.

Chcete vediet, ako moc sa bude s Vaším penisom a vajíčkami, či zadočkom hrať? Objednajte sa a zažijte to na vlastnej kožii!

Na HomePage: 
áno