Tantra masáž Akcia 4v1

Tantra masaz akcia

AKCIA SPECIAL CATALEA (tantra + telo na telo + relaxačná olejová masáž pre uvolnenie svalstva) len pre náročných, viac druhov masáži počas jednej, to najlepšie z najlepšieho v Bratislave, čo muži milujú...Túto masáž nájdete iba u mňa!

Túto tantrickú masáž ponúkame v meste Bratislava, Nitra a Trnava.

Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela, tak presne pre tých som vytvorila program spojenia viac druhov masáži do jedneho celku.

Táto masáž bude obsahovať :

Tantra telo na telo (masáž  nahým telom telom, prsiami, zadočkom aj mušličkou) +vzájomné dotyky + jemnú relaxačnú olejčekovú masáž...

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celym nahým telom, zadočkom aj mušličkou, jemne sa budem po Vás klzať...Masáž začína rituálom(popis dolu pod masážou) pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel a slastným záverom masážou intímnych partií telom, prsiami....Počas celej masáže som nahá,mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chybať ani poloha 69...táto masáž je jedinečná v tom, že ju v takomto zložení ponúkam iba ja...

Tantrický rituál - Každá naša masáž začína tantrickým rituálom, ktorým si uctíme Vaše telo.Pomáličky z Vás opadáva prvpopočiatočný stres, začínate vnímať prostredie, sviečky, hudbu a krásnu masérku, ktorá si Vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi.Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantra masáže a postupne si uvedomujete, že ste na správnom mieste.

 

  • 50 min / 110 €
  • 80 min / 160 €
  • 110 min / 210 €
Potrebuješ príjemnú tantra masáž