Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Tantrické masáže v Nitre

tantricka masaz nitra

Prichádzame už aj do Nitry...

Prečo sme iný salón ako naša konkurencia v Nitre? 

Ako jediné tantra štúdio v Nitre obohacujeme tantrickú aj o zvodnú erotickú masáž. Prinášame nové dráždivé, vzrušujúce a erotické prvky do senzuálnej masáže, ktoré sú pre mužov veľmi žiadané. Nieje to len klasická „okukaná“ Tantra, ale ide o zlúčenie viacero druhov a vzrušujúcich masážnych techník  Pri tejto kombinácii senzualnej a erotickej masáže si každý muž nájde to svoje. V masáži nebude nič chýbať a prežije výrazný erotický zážitok. U nás je povolené takmer všetko! Máserky máme krásne a preto masírujú vždy zásadne odhalené, samozrejme na vyžiadanie aj v luxusnom sexi prádle. Každá naša tantra masérka je školená tak, aby vedela mužovi dať, to čo mu telo žiada. Počas masáže sa môžete kedykoľvek  našich Ladies dotykať aj na intímnych miestach. U nás máte zahrnuté narozdiel od iných salonov všetko v cene, to znamená, že napr. za vzájomné dotyky, alebo za masáž NURU  (telo na telo)  sa nič nepripláca! Nebudeme vás trápiť z dýchaním a z cvikmi z jogy, ale budeme prezentovať to, v čom sú naše dievčatá tak dokonalé.

Našou najžiadanejšou erotickou masážou je  TANTRA  3v1, ktorá obsahuje Klasickú tantrickú + nuru + vzájomné dotyky----a to je iba zlomok z toho, čo naozaj prežijete... Všetko je krásne a oveľa silnejšie, plynulejšie a intenzívnejšie ako iba samotná tantra masáž.

Naše erotické masáže v Nitre sú ideálne pre všetky vekové kategórie, pre začiatočníkov, ale aj pre najnáročnejších, ktorí sú zvedaví, či ich ešte niečo v môže prekvapiť.
 

Prečo práve sme sa rozhodli prisť ponúkať naše služby  práve do Nitry? 

Veľa našich klientov prichádzajúcich do Bratislavy, práve z okolia Nitry nám vsunulo  tento podnet. Častokrát sa našich masérok klienti pýtajú, či nerozmýšľame nad ponukou masáži aj v rozvíjajúcom sa meste pod Zoborom? Keďže máme naozaj veľmi pekné a skúsené tantra masérky, rozhodli sme sa, že budú radi šíriť ozajstnú kvalitu a získavať ďalšiu klientelu aj vo Vašom meste. 
Rozmanitosť našich masáži a jedinečná ponuka striedania tantrickej a erotickej masáže s rôznymi prvkami thajskej olejovej či  indickej masáže sú len slabý odvar toho, čo všetko dokážu naše masérky ponúknuť.

Pre nás je dôležitý nielen Váš relax,  ale najmä uvoľnenie energie, rozkoš a vyvrcholenie. Starostlivosť o klientov je pre nás nesmierne dôležitá. Každý klient musí od nás odchádzať spokojný a tešiť sa na ďalšie stretnutie. Spokojnosť našich zákazníkov veľmi úzko súvisí z kvalitou ponukaných masáži, s krásou a zvodnosťou našich masérok.

Tak neváhajte a priďte si vychutnať tie najlepšie erotické masáže v Nitre.

Na HomePage: 
áno