Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

Tantrické masáže v Nitre

Prichádzame už aj do Nitry...

Prečo sme iný salón ako naša konkurencia v Nitre? 

Prvom rade kvalitou a úrovňou samotných masérok! Naše masérky sú certifikované, milujúce svoju prácu, zmyselné... Svojou hravosťou a fantáziou dokážu uspokojiť aj toho najnáročnejšieho klienta! Každá masérka ma svoj jedinečný tantrický program, ktorý je súčasťou ich života! Preto sú tak dokonalé a žiadané.

Naši kienti ich milujú, nečudo, že častokrát prichádzajú z obrovských vzdialeností, len aby si mohli sprijemniť deň s našim tajomnými slečnami.

V druhom rade ako jediné tantra štúdio v Nitre obohacujeme tantrickú aj o zvodnú liečivú masáž. Vnášame nové dráždivé, vzrušujúce prvky do naších senzuálnych masáži, ktoré sú pre mužov veľmi dôležité a žiadané. Nieje to len klasická „okukaná“ Tantra, ale ide o zlúčenie viacero druhov  vzrušujúcich masážnych techník . Pri tejto kombinácii  si každý muž nájde to svoje. V masáži nebude nič chýbať a prežije výrazný  orgazmus. Máserky máme krásne a preto masírujú vždy zásadne odhalené, samozrejme na vyžiadanie aj v luxusnom sexi prádle.

Každá naša tantra masérka je školená tak, aby vedela mužovi dať, to čo jeho telo ale aj myseľ potrebuje. Nahota je prirodzená počas celej masáže.Vnímajte krásne ženské krivky,vzrušujúce dotyky,zmyselný dych v kombinácii s absolútnym relaxom,liečivou blahodárnou terapiou a extáznym vyvrcholeným.Vaša sexuálna energia je u naších masérok v najlepších rukách. U nás máte zahrnuté narozdiel od iných salonov všetko v cene za nič sa nepripláca! Prezentujeme to, v čom sme najlepší.

Naše masáže v Nitre budeme čoskoro rozširovať o exotické masaže,(LOMI-LOMI, ajurvédsku,ale aj bambusuvú masáž), ktoré budu tvoriť súčasť tantrických masáži.

Tieto masáže budú ideálne pre všetky vekové kategórie, mužov aj ženy,  pre začiatočníkov, ale aj pre najnáročnejších, ktorí sú zvedaví, či ich ešte niečo v môže prekvapiť.
 

Prečo práve sme sa rozhodli prisť ponúkať naše služby  práve do Nitry? 

Veľa našich klientov prichádzajúcich do Bratislavy, práve z okolia Nitry nám vsunulo  tento podnet. Častokrát sa našich masérok klienti pýtajú, či nerozmýšľame nad ponukou masáži aj v rozvíjajúcom sa meste pod Zoborom? Keďže máme naozaj veľmi pekné a skúsené tantra masérky, rozhodli sme sa, že budú radi šíriť ozajstnú kvalitu a získavať ďalšiu klientelu aj vo Vašom meste. 
Rozmanitosť našich masáži je jedinečná! Ponuka striedania tantrickej, liečivej masáže s rôznymi prvkami thajskej olejovej, či indickej masáže sú len slabý odvar toho, čo všetko dokážu naše masérky ponúknuť.

Pre nás je dôležitý nielen Váš relax,  ale najmä uvoľnenie energie, rozkoš a vyvrcholenie. Starostlivosť o klientov je pre nás nesmierne dôležitá. Každý klient musí od nás odchádzať spokojný a tešiť sa na ďalšie stretnutie. Spokojnosť našich zákazníkov veľmi úzko súvisí z kvalitou ponukaných masáži, s krásou a zvodnosťou našich masérok.

Tak neváhajte a priďte si vychutnať tie najlepšie TANTRA masáže v Nitre.

Na HomePage: 
áno