Otváracie hodiny:
08:00 - 22:00 Hod.

0940 250 160

VZRUŠUJÚCA TANTRA MASÁŽ KOŠICE-pripravujeme!

Najlepšie Tantra masáže v Prešove

Krásny zážitok bez nevery!

Nadišiel ten správny čas, aby sme svoje užasné a neopakovateľné zážitky v podobe tantra masáži preniesli do ďalšieho mesta na Východe Slovenska-Tantra štúdio KOŠICE(pripravujeme). Neustále sa rozrastáme, začo vďačíme najmä silnou podporou našich stálych klientov. Tantra masáž v Košiciach bude okúzľujúca a neopakovateľná, pretože naše masérky budú školené jednou z najlepších školiteliek v oblasti tantra masáži v Bratislave.

Dbáme na starostlivý výber dievčat, ktoré majú kladný vzťah k dávaniu dotykov, pohľadení a plne sa dokážu vžiť do umenia práce tantra masérky. Naše dievčatá majú krásny vzhľad, sú  inteligentné, zmyselné a vyžaruje z nich sexepíl. Budúce masérky prechádzajú úzkostlivým výberom a preto dôsledne hľadáme iba tie typy, ktoré sú na túto prácu predurčené a dokážu žiť Tantrou!  Každá naša lady bude pristupovať každému z Vás individualne, s veľkým prehľadom a vždy s úsmevom na tvári. Hneď v úvodnom rozhovore Vás okúzli svojou otvorenosťou a širokou ponukou erotických masáži v Košiciach. Dopraje Vám ten najsilnejší zážitok pre Vaše úplné uspokojenie, aby ste sa radi k nám opäť vratili. Každá Tantra Lady má svoj vlastný priestor, kde si budete užívať iba Vy a Vaša Lady!

Túžite vyskúšať niečo nové, vzrušujúce a popritom prežiť dokonalý zážitok bez nevery?

Vaše túžby sa pomaličky premieňajú v skutočnosť. Začínate vnímať jemný tón tantrickej hudby, svit sviečok a oázu vzrušujúceho relaxu. Naša krásna masérka sa s Vami dokonale prepojí a začínate vnímať burcujúcu intenzitu erotickej masáže. Jemné ruky sa s Vami hrajú,  postupne zmyselne dotýkajú na tých najintímnejších miestach. Jej prsia a lono sa po Vás jemne kĺžu,  erotickými pohybmi a zvodným telovým tancom si Vás úplne podmaní. Intenzívna tantra skladajúca sa z klasickej tantrickej masáže, japonskej NURU masáže( telo na telo) a vzájomných dotykov s hlbokým relaxom a neskutočným dlhotrvajúcim záverom je najžiadanejšou masážou na Slovensku. Našu najlepšiu tantra masáž, ktorú budeme s radosťou ponúkať aj v Prešove nájdete v ponuke v sekcii masáže - TANTRA 4 V 1.

Sledujte našu web stránku a budeme Vás včasne informovať o OTVORENÍ TANTRA MASÁŽE KOŠICE.

 

 

 

Na HomePage: 
áno